Vijesti iz Behara

Čestitka povodom nastupajućeg muslimanskog praznika Bajrama

U toku mjeseca Ramazana drugari iz predškolske ustanove “Behar” su kroz kontinuiranu aktivnost “Takmičenje u dobru” prikupljali novac za djecu i udruženja za djecu sa teškoćama u razvoju i za djecu oboljelu od raka. Drugari iz odgojnih grupa “Pčelice” i “Pačići” su uručili novčani prilog udruženju “Budi mi drug”, a odgojne grupe “Leptirići”, “Ribice” i “Jagodice” su uručili bajramske paketiće Udruženju “Srce za djecu oboljelu od raka”.
Zahvaljujemo se drugarima i njihovim roditeljima što su se odazvali na učešće u ovom hajr djelu i pristali da zajedno učinimo što više dobrih djela i sevapa u mjesecu Ramazanu.
Ovim putem želimo da Vam pošaljemo iskrenu poruku i čestitku povodom nastupajućeg praznika Bajrama.
Bajram šerif mubarek olsun!